Trzy najlepsze trendy na jesień 2017, które powinnaś znać

 

Co jest teraz modne? Za jakimi trendami warto podążać? Jak nie zwariować w gąszczu projektantów i wybrać coś, co faktycznie do nas pasuje?

Podpowiada Justyna Krawczyk, Style Coach

 

Kobiety, które się do mnie zgłaszają często mają problem z tym, aby odnaleźć swój styl w gąszczu propozycji wylewających się z witryn sieciówek, modowych gazet i reklam. Jak kupować, żeby nie zwariować i zawsze wyglądać stylowo?

Oto kilka moich wskazówek:

  1. W ROLI GŁÓWNEJ JEANS - STAWIAJ NA PONADCZASOWE TRENDY

Czyli np. na jeans, który jest zawsze modny ale w tym sezonie w nieco innej odsłownie. Z haftami, wzorami, nadrukami. Ale, ale…nie musisz od razu kupować nowych jeansów tylko dlatego, że w sklepach roi się od modeli z kwiatami, wyszywanymi napisami czy kolorowymi naklejkami.

Jeśli bardzo Ci zależy na takim modelu, proponuję abyś wybrała się do pasmanterii i za kilka złotych kupiła kilka ciekawych naszywek. Jak Ci się znudzą, bądź ten trend minie, to wtedy możesz je po prostu odpruć.

Mango

                                  MANGO                                                                         EVEN&ODD

  1. OBSZERNE SWETRY – CZYLI ODROBINA CIEPŁA NA CHŁODNIEJSZE DNI

Jeśli znalazłaś sweter, który nie gryzie, jest miły w dotyku, do tego w Twoim ulubionym kolorze, to trzymaj się go mocno. Nie jest to wcale proste, aby znaleźć swój ideał, pomimo tak dużego wyboru w sklepach. Podobno czekamy na zimę stulecia, więc fajny sweter może Ci się przydać. Pomyśl o nim nawet w kwestii pracy. Jeśli bardzo chcesz, to możesz znaleźć nawet taki bardzo elegancki do biura. Każda doświadczona osobista stylistka Ci to potwierdzi.

Zara

 

  1. GARNITUR I JEGO BARDZIEJ NONSZALANCKA WERSJA

Masz już jeden w szafie? To możesz zastanowić się nad tym czy potrzebujesz nowego. Przyznaję, że te, które obecnie pojawiły się w sprzedaży mają większy luz i nonszalancję w sobie. Zastanawiam się jednak czy klasyczny garnitur z wywiniętymi rękawami od marynarki, podwiniętymi nogawkami i trampkami w zestawie nie da tego samego efektu?

Zara

I na koniec ważna informacja dla Ciebie. Nie byłabym sobą, nie byłabym Style Coachem, gdybym Ci nie przypomniała o tym, że trendy nie są najważniejsze. Najważniejsze jest to, jak Ty się czujesz i co lubisz. Stawiaj na jakość, oryginalność ale przede wszystkim żyj i ubieraj się w zgodzie ze sobą.

 

 

Justyna Krawczyk
Author: Justyna KrawczykWebsite: http://jakbycszczesliwakobieta.pl/
Justyna Krawczyk - właścicielka i założycielka marki Jak Być Szczęśliwą Kobietą oraz New Style Academy. Absolwentka prestiżowej szkoły Style Coaching Institute w Londynie, którą ukończyła z wyróżnieniem uzyskując międzynarodowy certyfikat stowarzyszenia IASC. Jest doradcą i trenerem w zakresie zmiany wizerunku zewnętrznego oraz przemiany wewnętrznej. Jest autorką programu metamorfoz skierowanego do kobiet pragnących zmienić swoje życie. Pomaga w odnalezieniu własnego stylu, podpowiada jak uwierzyć w siebie oraz we własne możliwości. Autorka szkoleń z zakresu nowoczesnego dress codu, warsztatów dla marek odzieżowych oraz szkoleń dla stylistów. Jest autorką książki „Jak Być Szczęśliwą Kobietą – 15 kroków”, prelegentką podczas prestiżowych konferencji motywacyjnych dla kobiet, gościnnym wykładowcą na Politechnice Warszawskiej, bywa również gościem takich mediów jak: Dzień Dobry TVN, Wirtualna Polska, Dzień Dobry Polsko oraz Pytanie na Śniadanie. Jest również zapraszana do dyskusji radiowych między innymi w audycjach Radia Kolor oraz Polskiego Radia Trójki.
Artykuły Autora: