Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 983.

Excellence Business Meeting - zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie biznesowe

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w Excellence Business Meeting - wartościowym spotkaniu, umożliwiającym nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, przedstawienie oferty firmy oraz wymianę wizytówek z potencjalnymi partnerami, klientami, dostawcami, dystrybutorami czy inwestorami. 

Idea tego rodzaju wydarzenia wynika z potrzeby współczesnego, wymagającego rynku usług i daje możliwość poznania przedstawicieli kręgów biznesowych oraz podejmowania działań i realizacji projektów, którymi uczestnicy są zainteresowani. 

Excellence Business Meeting to nie tylko szansa na nawiązanie unikalnych relacji zawodowych i osobistych. Zaprojektowany z ogromną starannością program spotkania daje możliwość skorzystania z wysokiej jakości warsztatów, wystąpień oraz poznania doświadczeń i historii biznesów. Spotkanie wspierają lokalni przedsiębiorcy, którzy przekazali cenne nagrody w konkursach - książki, gadżety, vouchery, zniżki na warsztaty, darmowe konsultacje, sesje zdjęciowe, zabiegi kosmetyczne oraz kosmetyki. Głównym sponsorem wyjątkowo atrakcyjnej nagrody, dzięki której będziesz mógł poznać przedsmak owocu swojego biznesowego sukcesu jest Toyota Centrum. 

Celem Excellence Business Meeting jest stworzenie lokalnym przedsiębiorcom i biznesom możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz umocnienie już istniejących w mniej formalnej atmosferze. Jest to również szansa na zaprezentowanie swojej marki, produktu lub usługi i poznania twórców oraz historii biznesów, z którymi Ty chcesz nawiązać współpracę.

PROGRAM: 

18:00 | Przywitanie gości
Patrycja Dorsz vel Drożdż - trener biznesu i rozwoju zawodowego, coach rozwoju osobistego i biznesu, mediator sądowy, pedagog, doradca zawodowy i personalny. Pasjonatka relacji międzyludzkich oraz mediacji jako sposobu na pełne zrozumienia dochodzenie do porozumienia. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy trenerskiej, coachingowej oraz terapeutycznej. Misją zawodową Patrycji jest wspieranie w poszerzaniu perspektywy, spojrzeniu na dotychczasowe wyzwania z innego poziomu, postrzeganiu konfliktów i życiowych wyzwań jako szansę na zmianę. Inicjatorka niebanalnych projektów dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, które pomagają spełniać marzenia! 

18:10 | Wystąpienie gościa specjalnego
Lucyna Schumacher - inicjatorka oraz prezydentka wrocławskiego oddziału klubu Soroptymist International. Pomysłodawczyni oraz kreatorka Fabryki Sensu – wyjątkowego miejsca coworkingowego we Wrocławiu. Założycielka oraz liderka konsorcjum Public Relations Gephard Group. Nauczyciel akademicki Uniwersytetu Wrocławskiego. Autorka inicjatywy Kobiece Salony Filmowe.

18:30 | Rozwój biznesu
Temat: Jak skutecznie pozyskiwać klientów?
Renata Sieler - wieloletni doradca ds. przedsiębiorczości, ekonomista, doradca ds. biznesu, trener, coach biznesu i kariery. Autorka programów szkoleniowych z zakresu podatków, księgowości, zarządzania przedsiębiorstwem, jak również z zakresu doradztwa zawodowego oraz szeroko pojętego rozwoju osobistego. 

18:50 | Rozwój osobisty
Temat: Work-life balance
Agnieszka Kasyaniuk Piwko - trener i coach biznesu oraz rozwoju osobistego z 13-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu sprzedaży i zarządzania. 

19:10 | Rozwiązania dla biznesu
Temat: Zadbaj o siebie i swoich bliskich. Jak zabezpieczyć się przed niezdolnością do pracy, chorobą i zdarzeniami losowymi prowadząc biznes?
Grażyna Wiercińska-Dera – Dyrektor ds. Wsparcia Sprzedaży AF Partner Sp. z o. o., bizneswoman, doradca ds. inwestycji i rozwoju kapitału.

19:30 | Rozwiązania dla biznesu
Temat: Jak obniżyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej?
Małgorzata Paluch - właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej, trener, coach, menadżer z 20-letnim doświadczeniem. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, członek Diamonds Group oraz menedżer FM Group.

19:50 | Prezentacja marki 
Wystąpienie głównego sponsora Toyota Centrum.
Anna Kubicka – pełnomocnik zarządu Lexus Wrocław

20:10 | Przemówienie końcowe
Patrycja Dorsz vel Drożdż

20:20 | Losowanie nagród

20:45 | Rozmowy biznesowe
Możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz umocnienia już istniejących w mniej formalnej atmosferze – przy kawie Nespresso. Jest to również szansa na zaprezentowanie swojej marki podczas rozmowy z potencjalnymi klientami i odbiorcami Twoich usług oraz partnerów biznesowych.

ORGANIZATOR:
Patrycja Dorsz vel Drożdż
www.mediacje-rodzinne.eu
www.moveo.net.pl
Mediacje Coaching Warsztaty dla rodzin, par i dla Ciebie

GŁÓWNY SPONSOR I WSPÓŁORGANIZATOR:
Fabryka Sensu

SPONSORZY: 
Michał Szczepanek
Lexus Wrocław
Nina Winnicka Fotografia
Agnieszka Kasyaniuk Piwko
Renata Sieler
Salon Kosmetyczny Aleksandra Andruszewska
FM Group Diamonds Group
mamamodna.pl
Marta Kuszakiewicz – aktorka teatru Rampa, autorka książek terapeutycznych, wokalistka
Horse Way – Horse Coaching & Therapy
Diana Baranowska – Life & Biznes coaching
Nespresso Cafe Butique Wrocław
Wrocławski Teatr Tańca
Rysunkowo Mi
Sensivia - Coaching Mediacje Rozwój
 
Patronat medialny: w-centrum.pl

Koszt uczestnictwa: 40 zł
Liczba miejsc jest ograniczona
Bilety: https://574639-4.evenea.pl/