Kasia i Jacek. Ich pasja podbija świat!

Kasia i Jacek Anyszkiewiczowie z Gliwic to małżeństwo, które podbiło świat swoimi autorskimi stworkami wprost ze świata fantasy.

Kasia wymyśla kształty, kolory i faktury, następnie tworzy rzeźbę. Jacek, będący z wykształcenia chemikiem, tworzy na podstawie wyrzeźbionego przez Kasię prototypu formę silikonową, która pozwoli powielać kolejne egzemplarze danego wzoru.

Żywiczne odlewy są malowane i wykańczane przez Kasię. Ich domowy warsztat pełen jest farb, żywic, odlewów, rozmaitych dodatków i akcesoriów, z których następnie wyczarowują magiczne bajkowe istoty. Każda z nich wykonana jest z wielką dbałością o najmniejsze detale, a artyści uwieczniają ją następnie na sesjach zdjęciowych, pasujących do jej stylu i charakteru. Często jest to łono natury, drzewa, piasek, rośliny, las.

Wszystkie zdjęcia pochodzą z fanpage Kasi i Jacka Anyszkiewiczów, który znajdziecie tutaj. Ich prace są wprost niesamowite!


W-Centrum

Na portalu prezentujemy tematy związane z pasjami, sztuką, zawodami kreatywnymi, rękodziełem, ginącym rzemiosłem, ale także z obszaru social media i sektora NGO, wraz z jego uwarunkowaniami prawnymi, możliwościami jakie stwarza, oraz prezentacją ciekawych inicjatyw z tego obszaru. Zapraszamy do współpracy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

w-Centrum Sztuk