Cuda i wianki Amaszy to prawdziwe arcydzieła!

Pasja nie zawsze rodzi się z miłości od pierwszego wejrzenia. Czasem zaczyna się całkiem niewinnie… Od drobnego prezentu w postaci bransoletki, podarowanego przez przyjaciółkę. Od pojedynczych prób stworzenia ozdoby dla siebie. Mija czas, a Ty uświadamiasz sobie, że niepozorne szklane koraliki, kryształki, perełki, druciki czy sznurki – otwierają przed Tobą nowy świat.

Im częściej z nimi obcujesz, poznajesz nowe techniki, w których można je wykorzystać, Twoja fascynacja wzrasta. Okazuje się, że coś, co stanowiło hobby, okazjonalną odskocznię od codzienności, pochłania Cię na tyle, że już nie wyobrażasz sobie jak można bez tego funkcjonować. Tak było z Anną Zielińską, właścicielką marki Cuda i wianki Amaszy.

Miłość do biżuterii, którą można wykonać własnoręcznie – widać i czuć w pracach, które wychodzą spod rąk Anny. Jej biżuteria przybiera różne kształty, kolory i formy i jak sama artystka mówi – „Kiedy misternie doszywasz jeden maleńki koralik do drugiego – ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Gdy nadchodzi wena, zaczynasz tworzyć o świcie i późną nocą, bo wena nie da się zamknąć w ścisłych ramach czasowych. W pewnym momencie uświadamiasz sobie, że to jest to co chcesz robić w życiu, również zawodowym, że chcesz pokazać swoje prace światu”.

I tak od 2017 roku biżuteryjna marka handmade Cuda i wianki Amaszy cieszy oczy i serca kobiet, które stały się jej właścicielkami. Zdjęcia wykorzystane do przygotowania artykułu pochodzą w całości z zasobów Anny Zielińskiej.


W-Centrum

Na portalu prezentujemy tematy związane z pasjami, sztuką, zawodami kreatywnymi, rękodziełem, ginącym rzemiosłem, ale także z obszaru social media i sektora NGO, wraz z jego uwarunkowaniami prawnymi, możliwościami jakie stwarza, oraz prezentacją ciekawych inicjatyw z tego obszaru. Zapraszamy do współpracy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

w-Centrum Sztuk