Świadomość społeczna w postrzeganiu organizacji pozarządowych – E-BOOK

Jak postrzegasz organizacje pozarządowe w Polsce i ich działalność? Działasz w którejś z nich? A może znasz takie, których inicjatywy znasz i popierasz? Jaki masz stosunek do działań pro bono?

Sektor NGO to obecnie spory potencjał, lecz nie zawsze dobrze wykorzystywany przez organizacje. Ale czemu tak się dzieje? I czemu duża część społeczeństwa postrzega te byty jako niepotrzebne? Czy sam podejmujesz działania i inicjatywy w swoim środowisku, lokalnie, lub na większą skalę? Korzystasz wówczas z pełni możliwości, które daje partycypacja i aktywność społeczna?

I przede wszystkim – czy wierzysz w zasadność zrzeszania się i łączenia sił na rzecz działań w słusznej dla Ciebie sprawie?

Chcesz wiedzieć więcej?

Pobierz Nasz DARMOWY e-book. To 18 stron wiedzy i doświadczenia – zebranych w bardzo przystępnej formie PDF!


Aleksandra Żórawska

Prezes zarządu fundacji Semper Art, związana z sektorem NGO od 1998 roku. Absolwentka Szkoły Liderów Organizacji Pozarządowych. Pomysłodawczyni i główny koordynator pierwszego, ogólnopolskiego programu doradztwa dla NGO w branży kreatywnej, pod nazwą Kreatywne NGO. Konsultant w zakresie pozyskiwania funduszy na współpracę dwustronną, z krajami należącymi do Partnerstwa Wschodniego. Prywatnie - miłośniczka zwierząt.

2 komentarze do “Świadomość społeczna w postrzeganiu organizacji pozarządowych – E-BOOK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

w-Centrum Sztuk