Kreacje od Jiaran Studio

Chińska marka Jiaran Studio znana jest z projektów pełnych mnóstwa detali, w tym projekcie widzimy, więc uroczą sukienkę z niezwykle misternie haftowanym wzorem.

Strój  wykonany jest  z półprzezroczystego materiału, z dodatkiem tiulu. Długość rękawa biegnie do łokcia, mankiety ozdobiono bujnymi, zwiewnymi  falbanami. 

Zdobienie to haft pełen długich sekwencji cekinów i koralików, które łącząc się tworzą zwiewny wzór na górze sukienki. Kolory są delikatne, pięknie dopasowane, całość odbija światło, dając efekt wprost bajeczny. Na gorsecie, w różnych miejscach znajdziemy też miseczki kwiatowe uplecione z cekinów. Cekiny,  mleczne, śnieżnobiałe i przeźroczyste koraliki, długie białe pióra i delikatnie wplecione, kontrastowe szkarłatne koraliki, wyglądające jak granaty, dają efekt śnieżnej zimy, a zarazem delikatności i zwiewności.


W-Centrum

Na portalu prezentujemy tematy związane z pasjami, sztuką, zawodami kreatywnymi, rękodziełem, ginącym rzemiosłem, ale także z obszaru social media i sektora NGO, wraz z jego uwarunkowaniami prawnymi, możliwościami jakie stwarza, oraz prezentacją ciekawych inicjatyw z tego obszaru. Zapraszamy do współpracy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

w-Centrum Sztuk