Reklama

REKLAMA NA ŁAMACH PORTALU

Staramy się, by reklamy w naszym Serwisie nie przeszkadzały Czytelnikom w użytkowaniu, dlatego posiadamy ograniczoną ilość powierzchni reklamowej (co jednocześnie jest korzystne dla naszych Reklamodawców, ponieważ nie wpływa negatywnie na widoczność komunikatu reklamowego wśród innych reklam).

Formy reklamy:

Banner reklamowy z hiperłączem do witryny internetowej produktu/ usługi – ze względu na dbałość o użytkowników, statyczny, bez animacji. Wymiary banneru ustalane są indywidualnie.

Artykuł/ wywiad sponsorowany – opracowany przez nas lub Państwa tekst dotyczący Państwa działalności, produktu, etc. Zastrzegamy sobie możliwość odmówienia publikacji treści, jeśli będzie ona niezgodna z profilem portalu i niespójna z jego założeniami.

Spot reklamowy/ poradnik/ video prezentacja, cykl materiałów video – bez limitu czasowego, opracowany wraz z odpowiednim materiałem tekstowym (wyłączając typowy spot do 40 sek., który możemy zamieścić na stronie głównej).

Zaproszenie na wydarzenie, konferencję, itp. – w formie artykułu, notki prasowej, video.

Jeśli chcą Państwo wykupić powierzchnię reklamową w naszym serwisie, zapraszamy do kontaktu: kontakt@w-centrum.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 

    w-Centrum Sztuk