Współpraca

WSPÓŁPRACA

Jeśli wyrażają Państwo chęć współpracy z portalem, może się ona odbywać na kilku płaszczyznach:

Publikacja treści na łamach portalu W-Centrum.pl

Dużą wagę przykładamy do wartości merytorycznej, jakości i unikalności tekstów publikowanych przez naszych Redaktorów. Zależy nam na autorskich artykułach dotykających różnych dziedzin życia, jednak z jednym elementem wspólnym- każdy tekst ma być swego rodzaju inspiracją. Jest to motyw przewodni naszego projektu. Jeśli prowadzą Państwo działalność w zakresie biznesu, rękodzieła, Trzeciego Sektora, piszą blog, propagują pozytywne idee i postawy- zapraszamy do współpracy. Każda tematyka jest mile widziana- jeśli jest opracowana przez eksperta – pasjonata swojej pracy.

Artykuł/ wywiad sponsorowany

Płatny, opracowany przez nas lub Państwa tekst dotyczący Państwa działalności, produktu, etc. Zastrzegamy sobie możliwość odmówienia publikacji treści, jeśli będzie ona niezgodna z profilem portalu i niespójna z jego założeniami.

Tworzenie filmów/ reportaży z wydarzeń

Jeśli tworzą Państwo ciekawe treści spójne z tematyką portalu i chcieliby publikować je za pośrednictwem portalu w-centrum.pl, zapraszamy do kontaktu. Mile widziane są również osoby chcące zbudować ciekawe portfolio dziennikarskie/ reportażowe oraz zdobyć referencje.

Patronat medialny

Obejmujemy patronatem medialnym wydarzenia kulturalne, muzyczne, artystyczne, szkolenia, konferencje, itp., które odpowiadają profilowi portalu. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie pojawić się na wydarzeniu i zrelacjonować je w formie reportażu video lub foto, notki prasowej.

W sprawach dotyczących współpracy zapraszamy do kontaktu poprzez adres e-mail: kontakt@w-centrum.pl lub za pomocą poniższego formularza kontaktowego.​

    w-Centrum Sztuk